خنثی سازی سحر و جادو

  1. روزی پنج بار آیه الکرسی بخوانید. آیت الله مکارم شیرازی معتقد است هر که روزی پنج بار آیه الکرسی بخواند هیچ طلسمی بر او اثر نخواهد کرد.
  2. بعد از هر نماز واجب تسبیحات حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را بخوانید. این تسبیحات ذکر کثیر خدا هستند و پاداش بسیاری دارند.
  3. بعد از نماز صبح بدون صحبت با کسی 100 بار بسم الله الرحمن الرحیم و 100 بار لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم بگویید.  بسم الله الرحمن الرحیم یعنی بنام خدایی که بخشنده و مهربان است. از او بخشندگی و مهربانی را بیاموزیم و کینه ها را از سینه ها بشوییم با خلق خدا مهربان باشیم و دیگران را زود ببخشیم تا خدا هم ما را ببخشد.عبارت لا حول و لا قوه .... به این معناست که "هیچ تغییری واقع نمی شود و هیچ نیرویی وجود ندارد مگر بواسطه خدای بلند مرتبه و با عظمت." .... باور کنیم که ریشه همه تغییرات دست خداست و نیروی واقعی از آن اوست.
  4. 786 بار بسم الله الرحمن الرحیم را بر آب بخواند. سپس بخشی از این اب را در نقاط مختلف خانه بپاشد و بخشی دیگر را بمدت یک هفته با غذاهای خانه مخلوط کند. این عمل را دست کم هشت هفته تکرار کند.
  5. مجموعه ایات رقیه شرعی را یازده روز بخواند. این مجموعه ایات در نت و نیز در همین وبلاگ هست.
  6. سوره فیل را روز یکشنبه یا پنج شنبه یا جمعه دو بار بصورت حرف به حرف بنویسد. یکی را پیش خودش نگه دارد و دیگری را در آب روان بیندازد. نیتش هم این باشد که سحر و جادو و حرف و حدیثهایی که علیه او هست خنثی شود.

 

چند نکته مهم در استجابت دعا

  1. رابطه با والدین و اقوام خونی حتما خوب باشد.
  2. لقمه تان حلال باشد.
  3. به استجابت دعای خود یقین داشته باشید.
  4. همراه با دعا عمل و رفتار متناسب با آن هم داشته باشید.

 

عافیت و عاقبت نیک هماره همراهتان باد.

/ 0 نظر / 150 بازدید